Co nabízíme

OZVUČENÍ KONCERTŮ

Jsme schopni nazvučit jak venkovní, tak i vnitřní koncerty až pro 600lidí. Hlavní aparát (PA) o výkonu 3kW středovýšky + 9kW basy. Odposlechy pro muzikanty až 5x 350W (ve čtyřech cestách). Celkem tedy zvuk 12kW.
- reference: Stram, Morčata na útěku, GoodByeLenin, No distance paradise, N.V.Ú, Off axis…

OSVĚTLENÍ KONCERTŮ, DISKOTÉK


Světla 4x Moving head Robe 250W, 2x Robe scan 250W, 4x PAR 300W, 2x LED PAR. Laser, strobo, Robe fog 1500W.
reference: Olomouc – S-cube…

APARÁT PRO DISKOTÉKY

Hlavní aparát (PA) o výkonu 3kW středovýšky + 9kW basy. 2x500W odposlech pro DJ.
reference: Dj LUCKY BOY …. David Steiniger …. Kali ….Ektor …. spolupráce s Fresh boys

OZVUČENÍ SOUTĚŽÍ, ZÁVODŮ, KONFERENCÍ

Podle rozlohy ozvučovaného prostoru reproboxy 2x 350W až 5x 350W. Bezdrátový kondenzátorový mikrofon AKG WMS450.
reference: mezinárodní konference v hotelech  Eroplán, Relax, spolupráce s DDM Rožnov p. R a JK Valašsko, Valašská výstava koní…

Používáme kvalitní techniku a klademe důraz na kvalitu ozvučení a osvětlení akce. Ze světelné techniky používáme téměř výhradně světla značky Robe, zvukový aparát je složen z přístrojů RCF, Soundcraft, Tapco, Shure, … Také používáme techniku vlastní výroby, která však snese srovnání se značkovými výrobky. Jsme schopni zajistit aparát až do výkonu 20kW.

Zajišťujeme specializovaný servis a čištení světelné techniky ROBE i jiných zařízení. Dále sprostředkováváme kompletní instalaci diskoték a klubů s použitím značkové techniky.

V jednotlivých sekcích si můžete prohlédnout, jakou techniku máme k dispozici. Veškerá zde uvedená technika je naším majetkem a služby si tak neobjednáváte u prostředníků nebo překupníků, ale přímo u zdroje. Naše ceny jsou tím pádem více než příznivé. Pro podrobnější informace a nabídky mě, prosím, kontaktujte. Budeme rádi, když nám zanecháte vzkaz v diskuzi.

Leave a Reply

................................................................................